Podstawowe informacje | firmie i zasady ochrony prywatności |

HEXA 616 Twinbend/ HEXA 820 Twinbend: Prościarka hiperboliczna z podwójną giętarką

Entlarge image and display description
Entlarge image and display description
Entlarge image and display description
Entlarge image and display description
Entlarge image and display description
Entlarge image and display description
Entlarge image and display description

HEXA stanowi najnowszą generację wirnikowych maszyn do prostowania, cięcia i gięcia, stosowanych zarówno w branży prefabrykatów betonowych jak i w centrach obróbki stali.

HEXA 616 Twinbend i HEXA 820 Twinbend to niezawodne i elastyczne wirnikowe maszyny do prostowania i gięcia, przeznaczone do ciągłego przetwarzania zwojów drutu do postaci wiązek prętów, przy zachowaniu dużej proporcji różnych długości i średnic prętów. Urządzenie HEXA 616 Twinbend jest w stanie obrabiać drut o średnicy od 6 mm do 16 mm, natomiast HEXA 820 Twinbend przetwarza drut, którego średnica waha się od 8 mm do 20 mm.

Zintegrowany moduł gięcia podwójnego zapewnia szeroką gamę opcji w zakresie gięcia, umożliwiając produkcję strzemion, elementów kształtowych otwartych/zamkniętych oraz prętów z zakrzywionymi końcami. Automatyczna zmiana trzpienia gnącego, szybka zmiana wirnika oraz prosta konserwacja sprawiają, że seria HEXA to najbardziej przyjazne dla użytkownika systemy do prostowania, cięcia i gięcia dostępne na rynku.

Dzięki powiązaniu z procesem planowania produkcji urządzenie wykrywa konieczność zmiany średnicy, realizując ją w sposób automatyczny w ciągu zaledwie kilku sekund, podczas gdy powierzchnia drutu jest delikatnie obrabiana przez wirniki hiperboliczne, zapewniając idealne prostowanie. Przesuwny wózek operacyjny umieszczony pod kolektorem prętów pomaga zbierać wyroby, szeregując je według różnych zleceń produkcyjnych. 

Wszystkie modele HEXA posiadają nożyce latające nadające się do cięcia drutu o średnicy do 16, czy nawet 20 mm. Ten system zapewnia ogromne korzyści w czasie produkcji, ponieważ nie ma potrzeby zatrzymywania się podczas fazy cięcia, co konsekwentnie zwiększa wydajność urządzenia.

Wreszcie podczas projektowania urządzenia dużą uwagę poświęcono kwestii ergonomii w celu zapewnienia łatwego dostępu do wirników hiperbolicznych, szybkiej regulacji, konserwacji i czyszczenia. Ponadto system redukcji hałasu zapewnia lepsze środowisko pracy.

Ta strona korzysta z plików cookie. Po dalszym korzystaniu ze strony internetowej zakładamy umowę. Więcej informacji na temat plików cookie i prywatności