Podstawowe informacje | firmie i zasady ochrony prywatności |

Further services from PEDAX

Naprawy serwisowe

Jeżeli prześlecie Państwo do nas do naprawy części zamienne lub mniejsze urządzenia, gwarantujemy, że części lub urządzenia będą znowu gotowe do pracy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Modernizacja

PEDAX modernizuje urządzenia klientów poprzez aktualizację oprogramowania i wprowadzanie najnowszych usprawnień mechanicznych.

Instalacja nowego wyposażenia

Nasz zespół konserwacyjny udziela wsparcia przez całą dobę, od momentu złożenia zamówienia do momentu uzyskania dalszego wsparcia w formie szkoleń.

Przenoszenie istniejących urządzeń

PEDAX udziela wsparcia wykorzystując całe posiadane know-how i gwarantuje sprawne przenoszenie i ponowny rozruch złożonych maszyn i kompletnych linii produkcyjnych na całym świecie.

Szkolenia

PEDAX nie zostawi Państwa samym sobie z już posiadanymi oraz nowym urządzeniem – oferujmy szkolenia i pomoc techniczną w zakresie montażu nowego urządzenia lub modernizacji istniejącego urządzenia lub instalacji.
Ta strona korzysta z plików cookie. Po dalszym korzystaniu ze strony internetowej zakładamy umowę. Więcej informacji na temat plików cookie i prywatności