Podstawowe informacje | firmie i zasady ochrony prywatności |

News

Pedax wkracza w nową erę i zmienia swojego Prezesa

Po udanej zmianie na lepsze w ciągu kilku ostatnich lat firma Pedax wkracza w nową fazę rentownego wzrostu.

W ubiegłych latach firma Pedax skupiła się na stworzeniu nowej platformy rozwoju poprzez inwestycje w sprzedaż, rynek wtórny i rozwój wyrobów.

Obecnie Pedax doświadcza atrakcyjnych warunków rynkowych w Niemczech oraz na rynkach międzynarodowych. Aby wspomóc ekspansję na rynku, właściciele Pedax z dn. 1 października mianowali dra Gerharda Hubera nowym Prezesem Zarządu, który będzie wspierał kierownictwo w zakresie wykorzystania potencjału firmy. Dr Gerhard Huber zastępuje na tym stanowisku Pana Prebena Tolstrupa.

Firma Pedax chciałaby podziękować Panu Prebenowi Tolstrupowi za jego zwieńczone sukcesem działania i udział w poprawie sytuacji firmy Pedax od 2013 roku aż do tej pory. Pan Preben Tolstrup objął stanowisko prezesa w 2013 roku.Wraz z nowym zespołem kierowniczym – Panem Janem Dallem Christensenem oraz Panem Perem Meincke – skupił się na tworzeniu doskonałości operacyjnej, poprawie jakości wyrobów, poprawie oferty usług oraz wzmocnieniu struktur sprzedaży i rozwoju wyrobów.

Dzięki tym znaczącym wysiłkom pozostawia firmę w dobrej sytuacji operacyjnej i finansowej, które obiera nową ścieżkę rozwoju pod kierunkiem nowych właścicieli.

cofnij
Ta strona korzysta z plików cookie. Po dalszym korzystaniu ze strony internetowej zakładamy umowę. Więcej informacji na temat plików cookie i prywatności