Podstawowe informacje | firmie i zasady ochrony prywatności |

News

AWM i PEDAX przedstawiły wybranej publiczności urządzenie HEXA, reprezentujące najnowszą generację technologii prostowania.

W ubiegły piątek w Bitburgu ogłoszono rozpoczęcie współpracy z A.W.M. s.p.a., włoską firmą działającą w branży budowy maszyn. Podczas uroczystości zaprezentowano na żywo najnowszą generację maszyn do prostowania, cięcia i gięcia.

Zaproszeni goście mogli obejrzeć urządzenie HEXA Twinbend 820 – zespoloną maszynę do prostowania, cięcia i gięcia, wyposażoną w 6 hiperbolicznych wirników zamontowanych „na zakładkę” na ruchomym wózku. Dzięki powiązaniu z programem produkcyjnym maszyna wykrywa konieczność zmiany średnicy, realizując ją w sposób automatyczny w ciągu zaledwie kilku sekund. Wymiana trzpienia gnącego również odbywa się w szybki i automatyczny sposób, co wraz z niezwykle prostą obsługą sprawia, że jest to najbardziej wyrafinowana maszyna do prostowania, cięcia i gięcia tego rodzaju. Maszyna HEXA Twindbend jest dostępna w wersji 616 dla drutu o średnicy od 6 do 16 mm oraz w wersji 820 dla drutu o średnicy od 8 do 20 mm. 

Urządzenia nadają się szczególnie w przypadku serii produkcyjnych, które wymagają częstej zmiany długości pręta, średnicy drutu oraz kształtu gięcia.

Dzięki bardzo dobrej sytuacji w zakresie zamówień nasi goście mogli również obejrzeć wiele innych maszyn i urządzeń, które aktualnie są w trakcie realizacji.

Oczywiście przez cały dzień serwowane były również wyśmienite potrawy i zimne napoje.

Więcej informacji na temat maszyn z serii HEXA można znaleźć na stronie internetowej http://www.pedax.com/product-coil-detail.html?mod=detail&id=78&bL=coil
Nasz zespół sprzedaży chętnie odpowie na wszelkie Państwa pytania i z przyjemnością prześle niewiążącą ofertę.

Strona internetowa naszego partnera, firmy A.W.M. S.p.a., znajduje się pod adresem: www.awm.it

cofnij
Ta strona korzysta z plików cookie. Po dalszym korzystaniu ze strony internetowej zakładamy umowę. Więcej informacji na temat plików cookie i prywatności